VIDEO/ Plas sherri në rrugë, burrat lënë makinat dhe rrihen me grushta

SHPËRNDAJE

Ky është momenti tronditës dy shoferë u filmuan teksa rriheshin egersisht ne mes te rruges ne Londer.

Të dy burrat dolën nga makinat e tyre dhe sakaq plasi grushti. Sipas atij qe e filmoi videon, duket se shkak u be nje incident ne rruge mes dy shofereve qe me pas degjeneroi ne grushta.

1 sherr

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakE pabesueshme/ Në këtë fshat, burrat dhe gratë flasin gjuhë të ndryshme
Artikulli tjetërHARTA/ Konsumi i cigares në botë, ja ku renditet Shqipëria

S'KA KOMENTE

Comments are closed.