VIDEO/ I fiksuar pas lodrave, Uanda Nara zbulon koleksionin e veçantë të Ikardit

Apr 16, 2022 | 21:35
SHPËRNDAJE

Duket se çdo gjë është në normalitet midis Uanda Narës dhe Mauro Ikardit, të cilët e tregojnë akoma dhe më shumë dashurinë për njëri-tjetrin, pas skandalit me Çina Suarez.

pjimage (2)

Së fundmi, Uanda ka postuar një video ku shfaqet koleksioni i veçantë i lodrave të bashkëshortit të saj.

Lodrat të koleksionuara nga sulmuesi kapin 500 deri në 1000 euro ato të voglat dhe të tjerat shkojnë nga 1000 deri në 3000 euro.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura