VIDEO/ Atmosferë elektrizuese në Glasgou, shqiptarët “ndezin” Skocinë para ndeshjes

SHPËRNDAJE

Më shumë se tre orë përpara ndeshjes me Skocinë, të shumtë janë tifozët që i janë gjendur pranë ekipit kombëtar. Një mbështetje e nevojshme kjo për djemtë e Panuçit, në një transfertë jo pak të lehtë si ajo e Gllasgout.

66666-625x450

“Tifozat Kuq e Zi”, të grumbulluar para se të nisen për në stadium, kanë nisur koret dhe këngët në mbështetje të Shqipërisë, në një lokal të Gllasgout. Mesa duket, atmosfera pritet të jetë akoma edhe më e zjarrtë, edhe brenda stadiumit “Hampden Park”.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDETAJET/ Gjendet i vrarë 13-vjeçari në Vlorë, Policia: Fëmija ka qenë vetëm kur...
Artikulli tjetërGilman Lika analizon fitoren me Korabin: Ishim nën presion, Vllaznia do vuajë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.