VIDEO 18+/ Vajza zhvishet në mes të rrugës dhe provokon, por… përfundon keq

| 13:59
SHPËRNDAJE
 

Një vajzë e re është filmuar teksa ishte zhveshur në mes të rrugëve të New York-ut dhe po jepte ‘shfaqje’ për të gjithë kalimtarët.

Vetëm pak minuta më pas ka mbërritur policia dhe ka ndaluar veprimet e saj të turpshme.

Kjo video e cila është hedhur menjëherë në ‘Live Leak’, ka marrë mijëra pëlqime si dhe shumë komente negative.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.