Triumfoi dhe ngriti Italinë në këmbë, por çfarë tha Ermal Meta për “Panorama” dy vite më parë

SHPËRNDAJE

Eramal meta arriti që të triumfonte në këtë edicion të Sanremos duke rrëmbyer çmimin e parë, edhe pse rruga e tij ishte e vështirë pasi rrezikoi të penalizohej pasi e akuzuan se kënga ishte plagjiaturë.

Por pas shqyrtimit, u vendos që Ermali dhe Fabrizio ishte më se korrekt dhe duhej të vazhdonin garën.

Por çfarë tha Ermal Meta për “Panorama” dy vite më parë ?

Te plote e gjeni ketu:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/triumfoi-dhe-ngriti-italine-ne-kembe-por-cfare-tha-ermal-meta-per-panorama-dy-vite-me-pare/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFotot +18/ Plotësisht e zhveshur, këngëtarja shqiptare “mbërthen” fansat me format “bombë”
Artikulli tjetërKushta: Klubet lëpihen për kocka, Duka bën mirë që i tall

S'KA KOMENTE

Comments are closed.