“Ti je i fundit në rresht”- Dashamir Shehi debat me Besart Kadinë për pandeminë

| 23:41
SHPËRNDAJE

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi është përfshirë në debate me zv/ministrin e Financave, Besart Kadia, emërim që shkaktoi jo pak bujë pasi vinte nga radhët e opozitës.

shehikadia

Duke diskutuar për situatën nga koronavirusi, Shehi fajësoi maxhorancën, ndërsa Kadia tha se masat merren në varësi të situatës.

Pjesë nga debati:

Shehi: Shiko, duhet të ndjekim shembujt tani…

Kadia: Po çfarë more.

Shehi: Ore s’të vë faj unë ty se ti je i fundit në rresht.

Kadia: Jo më dëgjo…

Shehi: Po do na lësh të flasim tani apo jo, e paske mësuar zanatin tani ti. Përgjegjësitë e ka qeveria pasi ju po qeverisni.

Kadia: Këtu jemi shqiptar. Për të luftuar pandeminë duhet të jemi bashkë.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.