Thellohet skandali/ Të tjera akuza për Princin Andrew, “skllavja e seksit”: Kam bërë seks me  Dukën e Yorkut

Dec 7, 2019 | 17:55
SHPËRNDAJE

 

Një tjetër grua, që dyshohet se është abuzuar nga miliarderi pedofil, Jeffrey Epsttein, ka deklaruar se është detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale me princin Andrew.

Akuzat e reja vijë pasi “skllavja e seksit”, Virgina Roberts doli në televizion duke pretenduar se ishte detyruar të kryente marrëdhënie seksuale me princin Andrew kur kishte qenë vetëm 17-vjecc. Sipas “The Miror”, gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, ka folur për avokatët që përfaqësojnë viktimat e tjera të pretenduara të Epstein.

21568426-7746893-Virginia_Roberts_pictured_with_Prince_Andrew_and_Ghislaine_Maxwe-m-31_1575297184306

Pallati i Buckinghame ka refuzuar të komentojë ndaj akuzave të reja, ndërsa princi Andrew, i ka mohuar në mënyrë kategorike pretendimet.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.