Tërmetet/ Nëntë lëkundje gjatë natës. IGJEUM nxjerr të dhënat, si ka lëvizur magnituda

| 8:36
SHPËRNDAJE

Pasdogitjet e termetit tragjik qe la 51 viktima dhe qindra te lenduar ne vend, kane vijuar edhe gjate nates qe sapo kaloi. termet-1-1

Sipas Institutit te Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit ne vend jane regjistruar nente lekundje termeti, per fat me magnitude qe ka ardhur ne ulje.

Sipas IGJEUM, lekundja me e fundit e regjistruar eshte ajo e ores 02:55 me epiqender ne Damaj te Durresit, ne thellesi 21 km dhe me magnitude 1.8.

Shihni me poshte tabelen per te dhenat e lekundjeve qe jane regjistruar gjate nates

termet

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.