“Stop dhunës ndaj grave”, aktori turk fotografohet duke kapur për flokësh Almedën

SHPËRNDAJE

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe atë turk. Nga postimet e tyre në rrjetin social “Instagram” duket se dyshja ka nisur pushimet dhe kanë ndërmarrë një tur në plazhet e Turqisë duke udhëtuar me një jaht luksoz.

almeda tolga

Ndërkohë nga fotot e publikuara nga Almeda kuptohet se me to është edhe motra e saj me partnerin dhe disa miq të tyre.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/stop-dhunes-ndaj-grave-aktori-turk-fotografohet-duke-kapur-per-flokesh-almeden/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRevista e njohur “Islands” u sugjeron turistëve Tiranën: Kryeqyteti më i gjallë në Ballkan
Artikulli tjetërHeroi Umtiti: I kërkova trajnerit të ndyshoja vend, për golin mjaftuan disa… video

S'KA KOMENTE

Comments are closed.