S*ks në det? Ja disa gjëra që duhet t’i keni parasysh

SHPËRNDAJE

Dhe këtë vit vijnë po të njëjtat pushime me partnerin ose është dhe hera parë që shkoni në det me të. Por nuk ka gjë më të mirë se të bëni seks në ujë, për ti dhënë një eros të ri pushimeve tuaja.

14453336501_403d6a272d_b

Përpara se të hidheni në det me partnerin tuaj, duhet të kini parasysh ca gjëra.

Sigurisht që gjysma e plazhit është mbushur njerëz dhe fëmijë, prandaj do të ishte më mirë të gjeni orare të përshtatshme ose të gjeni plazhe më private për të provuar eksperimentet tuaja.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/seks-ne-det-ja-disa-gjera-qe-duhet-ti-keni-parasysh/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.