Shembja e Teatrit/ Vajza e zv.ministrit të Infrastrukturës jep dorëheqjen nga detyra: Njerëzit për liri kanë dhënë…

| 20:56
SHPËRNDAJE

Jep dorëheqjen drejtoresha e Shtëpisë Muze “Ismail Kadare”, Ana Shkreli, vajza e zv.ministrit të Infrastrukturës Artan Shkrelit dhe ish-deputetes së PS, Ledi Shamku.

anashkreli teatri1590170492

“Panorama” ka mësuar se dorëheqja e Ana Shkrelit ka lidhje me pjesëmarrjen e saj në protestat e qytetarëve, artistëve dhe aktivistëve për çështjen e Teatrit Kombëtar.

Në një postim në profilin e saj në Facebook, Ana flet për fillime të reja dhe shkruan:

“Ne oren time te zeze mendova se njerezit per liri kane dhene jeten. Neë beginnings“.

ana shkreli

Miqtë e rrjeteve sociale e kanë përshëndetur dhe i kanë uruar mbarësi e suksese.

Ana Shkreli ishte iniciatore dhe punoi për ngritjen e Shtëpisë Muze “Ismail Kadare”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.