Sërish premio, pesë milionë lekë për barazimin ndaj të kuqve

| 10:04
SHPËRNDAJE

Lojtarët e Vllaznisë janë mësuar “keq” për sa u përket shpërblimeve, pasi që nga fundi i vitit të shkuar dhe në vijim çdo sukses i skuadrës shkodrane është përkthyer në shpërblime.

thesi

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.