Rama nxjerr këtë video, flet për vitin e thellimit të kthesës historike

SHPËRNDAJE

Diten e pare te javes kryeministri Rama e ka nisur me nje lajm te mire per arsimin dhe per nxenesit, qe tashme, do te kene ne duar tekste nga shtëpitë më prestigjioze botuese si Pearson, Oxford dhe Cambridge.

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë dëshmi se si krahas LIBRAVE SHKOLLORË FALAS për 190 mijë fëmijë, tekstet e reja të shkollës nga shtëpitë më prestigjioze botuese si Pearson, Oxford dhe Cambridge do ta bëjnë këtë vit të ri shkollor, vitin e thellimit të kthesës historike, që kemi nisur në arsimin shqiptar, ju uroj një javë të mbarë 📚✍🏻👍

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.