Pozitiv me koronavirus, dy personave u vendosen 7 mln lekë gjobë teksa tentonin të kalonin drejt Greqisë

| 10:12
SHPËRNDAJE
 

Dy persona janë gjobitur me 7 milion lekë të vjetra pasi tentuan të kalojnë në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës pavarësisht se nga analizat rezultonin të ishin pozitiv.

kakavijesotok

Shtetasit Spiro Caka dhe Adriatik Lala, përkatësisht 60 dhe 42 vjeç nga Saranda u konstatuan të infektuar nga specialistët e shëndetësisë.

Mesohet se shtetasi Adriatik Lala nuk është gjobitur, por sipas burimeve te Panorama, ndaj tij eshte vendosur karantinimi i detyrueshem per nje muaj.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.