Policia aksion pas mesnate, ndalon 22 vjeçarin nga Tirana. Del video, ja ç’ndodhi

SHPËRNDAJE

Nuk ndalen kontrollet dhe masat deri ne arrestim nga ana e policise, por serish shume drejtues kapen mat, teksa ecin me shpejtesi sketerre edhe ne rruge interurbane. Aksioni i fundit i policise eshte bere mbreme pak pas mesnate ne rrugen interurbane Tirane-Durres-Tirane, me Policine Rrugore te Tiranes.

Policia ka nxjerre videon teksa ka kapur nje 22 vjecar nga Tirana, i cili udhetonte me shpejtesi 151km/h.

“Me radar per te parandaluar aksidentet rrugore qe shkaktohen si pasoje e shpejtesise tej normave te lejuara. 22 vjeçari nga Tirana me 151km/h 🚫 shpejtesise se destinacioni 🚓 e Tiranes gjate fundjaves  23 masa administrative per OASh 😇(pezullim i patentes) per shpejtesi qe varionin nga 145 deri ne 179 km/h. #zbatorregullatudhetoisigurt“- shkruan policia. 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.