“Po e bind për fëmijën e katërt”, Toti flet për raportin me Ilarin

| 17:36
SHPËRNDAJE

Gjatë një eventi ku prezantohej libri i ri i gazetarit italian Paolo Kondo, ishte i pranishëm edhe ish-kapiteni legjendar i Romës, Françesko Toti.

ilary_blasi_francesco_totti_discussioni_spiaggia_sorrisi_645

Ish-sulmuesi, gjatë një bisede foli për marrëdhënien e tij me bashkëshorten Ilari Blazi, duke zbuluar edhe një dëshirë të tijën.

Toti

“Tashmë po arrij ta bind Ilarin që të bëjmë edhe fëmijën e katërt”, deklaroi Toti, duke shprehur hapur qëllimin e tij për ta shtuar edhe më shumë familjen.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.