Parashikimi i Horoskopit, datë 29 janar 2020

| 0:10
SHPËRNDAJE
 

Dashi

Pas ndryshimeve të pësuara gjatë muajve të fundit, pozicioni juaj ka nisur që të përmirësohet. Dëshira për të dashuruar është rikthyer.

Demi

Yjet do të favorizojnë lidhjet, të cilat do të marrin një kthesë pozitive. Megjithatë bëni mirë të reflektoni, para se të arrini në kompromis.

Binjakët

Ju pret një ditë e adhurueshme ne pjeswn sentimentale. Megjithatë ka disa dobësi mund të shkaktojnë ndonjë problem, qe do kaloj.

Gaforrja

Do të jeni mjaft entuziast lidhur me argumentet që kanë të bëjnë me çështjet e familjes. Për ata që janë çift, kjo javë do i vendos në provë.

Luani

Mund të jeni të sigurtë se dashuria do të jetë e ndjeshme dhe e suksesshme. Në ditët në vijim, do afroheni lehtësisht me një njeriun që doni.

Virgjëresha

Venusi do të vijojë që të ketë ndikim të kundërt. Më shumë se një krizë në dashuri, gjithçka është çështje mendore. Nëse doni që të afroheni me dikë, e diela do të jetë mjaft e veçantë.

Peshorja

Nëse duhet të flisni për diçka që nuk shkon ose duhet të hiqni qafe diçka, bëjeni brenda ditëve të para të shkurtit. Jeni mjaft të ndjeshëm dhe do të shfaqni interes të madh ndaj të tjerëve.

Akrepi

Çiftet e forta duhet të përballen me një angazhim më shumë. Ata të cilët ndihen më të dobët, mund të përdorin këto ditë për të arritur një marrëveshje.

Shigjetari

Ndikimi i Marsit në shenjën tuaj, do të stimulojë pasionin. Ka ardhur koha për të transformuar një miqësi në diçka më shumë. Nëse doni që të hidhni një hap të madh, veproni menjëherë.

Bricjapi

Ata të cilët prej pak kohësh kanë nisur një histori dashurie, mund të mendojnë për ta zyrtarizuar më tej lidhjen e tyre. Ka probleme ekonomike, të cilat nuk duhet ti atribuohen raportit në çift.

Ujori

Lajmi i mirë është se situata në dashuri do të vijë duke u përmirësuar. Gjatë kësaj kohe, duhet ti kushtoni më shumë vëmendje shëndetit.

Peshqit

Mund të ketë njohje të reja të kënaqshme, të cilat do të favorizohen nga ndikimi i Venusit. Duhet të mendoni më shumë për të ardhmen, si dhe për të gjetur paqen që dëshironi.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.