Oriola Marashi josh me foto të nxehta, provokon nga pishina

| 15:51
SHPËRNDAJE

Oriola solli pak ditë më parë disa pamje, duke u relaksuar në pishinë.

Së fundi, ajo ka qenë e angazhuar në sfilatë të brendit të njohur “Guess”.

Pas sfilatës, ajo bashkë me disa modele kanë gjetur pak kohë për t’u relaksuar në pishinën e vendit ku po qëndrojnë. Modelja shqiptare ndau me ndjekësit disa video në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Oriola po e filmonte veten nga afër, teksa po relaksohej brenda pishinës, ndërsa ishte veshur me bikini të zeza. Kjo nuk është hera e parë që kjo modele po bashkëpunon me “Guess”, ndërsa ka punuar edhe më disa marka të tjera

/Panoramaplus.al

      

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.