Nuk merr fund tersi i dëmtimeve te Milani, mbrojtësi gati për t’u operuar në menisk

Sep 30, 2021 | 14:08
SHPËRNDAJE

Sërish lajme të këqija në shtëpinë e Milanit, sa i përket dëmtimeve. Kësaj radhe është Alesandro Florenci i cili duket se ka pësuar një dëmtim në gjurin e tij dhe gjatë ditës së nesërme do të duhet që të operohet në menisk.

Florenci

Nuk merr fund tersi në shtëpinë e Milanit, ku pas Ibrahimoviç, Kruniç dhe Bakajokos tani radhën e ka kampioni i Europës me Italinë duke u dëmutar.

Gjatë ditës së nesërme pas operimit thuhet se çdo gjë do të jetë e qartë rreth riaftësimit të tij.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura