Një djalë i futet në butik 18-vjeçares te rruga e ‘Durrësit’, i merr me dhunë…

SHPËRNDAJE

Nje grabitje me dhune ka ndodhur nje dite me pare ne nje dyqan ne rrugen e Durresit ne Tirane, ku nje person i paidentifikuar ende nga Policia, ka marre nje sasi lekesh dhe disa bizhuteri. Policia thote se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve, teksa jane marre pamjet e kamerave te sigurise dhe eshte pyetur administratorja e butikut, 18 vjecarja e cila ka qene ne momentin e ngjarjes.

Policia-shqiptare_0

Njoftimi:

Më datë 09.01.2018, në rrugën e “Durrësit“, një person i panjohur ka vjedhur me dhunë dyqanin butik në administrim të shtetasen K.B, vjeç 18, banues në Tiranë, ku kanë marrë disa bizhuteri dhe një shumë lekësh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 139  i Kodit Penal.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.