Ndjehen të tjera lëkundje të forta tërmeti në vend

| 18:26
SHPËRNDAJE

Të tjera lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në vend.

Lëkundja ka qenë me magnitutë 4 ball, me epiqendër ne detin Adriatik dhe thellësi 80 kilometër.

temeri 4 balle

Kjo lekundje eshte pasuar nga nje tjeter goditje e forte, qe paraprakisht raportohet te jete me magnitutë 4.7 ball, me epiqender po ne detin Adriatik dhe thellesi10 kilometer.

termeti i dyte 3.7

Një numër i madh pas goditjesh janë ndjerë në vend ditën e sotme, pas tërmetit të fortë 6.4 ball që  goditi mëngjesin e sotëm, duke sjellë pasoja tragjike në vend.

Deri më tani numërohen 20 viktima, ndërsa vijojnë operacionet e kërkim shpëtimit, për personat nën rrënoja.

Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (1) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (6) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (7) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (2) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (4) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (5)

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.