Aksion i madh policor në Maqedoninë e Veriut, gjendet magazina e frutave e mbushur plot me kokainë

| 18:26
SHPËRNDAJE

Në një aksion ndërkombëtar policor po zhvillohet në këto momente në fshatin Krushopek të Sarajit, në Maqedoninë e Verit.bajri

droge

Sipas raportimeve të mediave vendase është zbuluar një magazinë frutash ku është sekuestruar një sasi e madhe droge.

“INA” raporton se në magazinë janë gjetur 1.3 ton kokainë.

Në këtë aksion policor po marrin pjesë edhe pjesëtarë të Policisë Financiare italiane. Detaje më të hollësishme lidhur me ngjarje do të transpetohen në orën 19:00, në një deklaratë të policisë.

Vijon …

dvbjksssssssssssssssssssssssss

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.