Aksidentohet furgoni i Drejtorisë së Burgjeve me 3 të burgosur, lëndohet një polic. Detajet e para

| 10:01
SHPËRNDAJE

SH4_Levan-Tepelena

Aksidentohet në aksin Tepelenë-Mallakastër ne afersi te fshatit Qesarat furgoni i Drejtorise se Burgjeve ne Tirane.

Furgoni eshte perplasur me nje automjet.

Korespondentja e “Panorama” bën me dije se në furgon kishte tre te burgosur dhe police shoqerues.

Nga perplasja eshte lenduar nje polic jashte rreziut per jeten ndonese eshte shoqeruar per ne spitalin e Gjirokastres me demtime te lehta.

Grupi hetimor ka shkuar ne vendngjarje per te nxerre shkaqet e aksidentit.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.