Ky artist vizaton personazhet vizatimorë si të ishin njerëz të vërtetë dhe rezultatet janë të mahnitshme

Apr 8, 2021 | 23:45
SHPËRNDAJE

Karakteret e personazheve vizatimorë duken edhe më joshëse sapo Darky Artist të shtojë nuancat e fundit. Ky ilustrues aspirues i kthen personazhet e famshëm të filmave vizatimorë në njerëz të vërtetë.

Ilustrimet bëhen me aq mjeshtëri sa është e vështirë të dallosh nëse është një foto apo një vizatim. Darky Artist ka grumbulluar mbi 20,000 ndjekës dhe faqja e tyre vazhdon të rritet ditë pas dite.

“Bright Side” ka zgjedhur më të mirat prej tyre që do t’ju bëjnë t’i shihni personazhet tuaj të preferuar me një tjetër sy.

Esmeralda

personazhe vizatimore (9)

John Smith

personazhe vizatimore (15)

Violet Parr

personazhe vizatimore (16)

Pocahontas

personazhe vizatimore (10)

Jack Frost

personazhe vizatimore (14)

Princi Adam

personazhe vizatimore (5)

Tiana

personazhe vizatimore (12)

Merida

personazhe vizatimore (7)

Mulan

personazhe vizatimore (13)

Princi Erik

personazhe vizatimore (8)

Aladin

personazhe vizatimore (17)

Hiccup

personazhe vizatimore (3)

Cinderella

personazhe vizatimore (1)

Shang

personazhe vizatimore (2)

Tringa

personazhe vizatimore (4)

Ariel

personazhe vizatimore (6)

E bukura

personazhe vizatimore (11)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.