‘Kreta’ përplas Ngjelën dhe Çollakun, ja sherri mes tyre në emision live

SHPËRNDAJE

Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në emisionin #DritaremeRudinën, në Vizion Plus, eshte perplasur me kryetarin e Departamentit të Politikes se Jashtme në PD, Kreshnik Collakun.

Emisioni fliste për takimin e Kretës, mes dy ministrave të Jashtëm, Kotzias dhe Bushati.

Të ftuarit në studio kanë analizuar këtë takim dhe çështjet që u prekën aty. Debati ka kaluar në sherr mes të ftuarve, për shkak të pikëpamjeve të ndryshme.

Spartak Ngjela i ka quajtur budallaqe fjalët e Çollakut, i cili i është kthyer keq duke i thënë se di të shajë më mirë se ai.

Ndiqni në videon e mëposhtme, sherrin e plotë.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPamje rrënqethëse/ Traileri përplaset në autostradë, humb jetën shqiptari në Itali (VIDEO)
Artikulli tjetërRama kujton kohën kur hipte në taksi: Më vjen shumë keq që jam shkëputur se...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.