“Kredi për çdo qëllim” – Tani më lehtë se kurrë!

SHPËRNDAJE

 

Jetojeni jetën ashtu siç e keni ëndërruar! Ju mund të realizoni dëshirat dhe të plotësoni nevojat tuaja me një “Kredi për çdo qëllim” ofruar nga Fibank.

Kredia për çdo qëllim fillon me një normë interesi nga 1.9% dhe financim që shkon deri në 100% për të gjithë klientët me të ardhura të qëndrueshme, historik të mirë të ripagimit të kredisë dhe kolateral të pranueshëm. Një element tjetër lehtësues për këdo që dëshiron një kredi është fakti se nuk kërkohet sigurim jete.

fib_p (1)

Fibank i ka çliruar klientët nga detyrimi për të paraqitur një numër të madh dokumentash dhe ofron mundësi reale për të gjithë ata që kanë dëshirë të marrin një financim për qëllimet e tyre.

Të gjithë personat e interesuar mund të aplikojnë lehtësisht në degë si edhe direkt online në faqen e internetit www.fibank.al, duke kursyer kështu kohë dhe ngarkesa. Në vijim, specialistët e kredisë ju kontaktojnë për të mundësuar një këshillim të personalizuar finanicar duke përshpejtuar kështu proçesin e kredidhënies.

Fibank e ka dizenjuar këtë produkt në përputhje me strategjinë e të qenit tepër dinamike në shfrytëzimin e mundësive të tregut. Transparenca, besueshmëria, korrektësia me klientët, aksionerët dhe partnerët krahas respektimit të bazës ligjore janë ndër premisat kryesore për zhvillimin e mëtejshëm të Fibank Albania si një Bankë korrekte dhe e qëndrueshme.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.