“Kjo foto provon kompleksin e Ramës nga gratë. Kur nuk u mbyll dot gojën me ‘dorë’ ….”

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama, gjatë fjalës që mbajti në Kuvend kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka zgjedhur të ‘imitojë’ ambasadorin Amerikan në vendin tonë Donald Lu. Rama ka vendosur kufjet në vesh, në mënyrë që të mos dëgjojë kritikat që i drejtohen atij dhe qeverisë së tij.

rama

Ky veprim i Ramës është komentuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan në një postim në “Facebook”:

Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! sb

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFoto/ Seanca e gjatë në Kuvend, deputetët ‘dorëzohen’ përpara gjumit
Artikulli tjetërDeputeti i PD- Ramës: Ke bërë qeverinë e dybekut, ministrat dinë ta tundin mirë kosin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.