‘Jam shumë e lumtur’, Jonida Maliqi flet për lidhjen me Romeon

| 13:12
SHPËRNDAJE

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun që kur lidhja e tyre u zbulua në media.

Tashmë edhe vetë dyshja po e konfirmojnë lidhjen me deklaratat e tyre.

Ishte Romeo i pari i cili deklaroi se është shumë i lumtur për lidhjen, edhe pse pa përmendur emra. Ndërsa së fundmi ka qenë rradha e Jonidës për t’i shprehur hapur ndjenjat.

Në një intervistë për “Prive”, kur u pyet për lidhjen, Jonida u shpreh: “Tani kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.