Ilir Demalia pyet Edith Harxhin: A e kalon dot Atlantikun e thellë e të gjerë së bashku me…?

May 28, 2021 | 23:24
SHPËRNDAJE

 

Ilir Demalia në një postim në rrjetet sociale pyet kandidaten për kryetare të Partisë Demokratike, Edith Harxhi nëse e kalon dot Atlantikun, që nënkupton shkuarjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

auto_ilir_demalia1557653086

Edit Harxhi, pretendon të marri kreun e PD! Zonja Harxhi duhet të sqarojë, a e kalon dot Atlantikun e thelle e të gjerë së bashku me një tjeter Berishë?! (jo i familjes Saliut)”, shkruan ai.

Pak ditë më parë, SHBA-të shpallën non grata ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjen e tij.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura