Humbi 12 kg në dy muaj, ylli televizionit nxjerr në pah format bombastike me bikini, duket shumë seksi

| 16:50
SHPËRNDAJE
 

Alexandra Cane humbi 12 kg vetëm në dy muaj dhe padyshim duket një yll i vërtetë.

Ylli i televizionit ka treguar linjat e saj bombastike trupore e veshur me bikini të bardha.

Pak kohë më parë, 28-vjeçarja e Love Island ndryshoi tërësisht gardërobën e saj pasi hoqi 12 kg nga pesha e saj.

Dhe me bikinit seksi ajo nxori në pah asetet e saj duke treguar ndryshimin drastik.

Falë stilit të ri të jetesës, Cane tha se nuk vuan më nga ankthi apo sulmet e panikut.

  

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.