Françeska Jaçe pozon pa reçipeta, të gjithë sytë tek gjoksi i saj (Fotot)

SHPËRNDAJE

Ajo është një ndër modelet që së fundmi ka tërhequr mjaft vëmendjen e publikut dhe lajmeve rozë, e për këtë meritë kanë format e saj trupore dhe fotot provokuese që publikon herë pas here në rrjetet e saj sociale.

Kësaj here modelja nga Vlora, Françeska Jaçe, ka publikuar një foto teksa mban veshur një bluze ngjyrë jeshile, të ngjitur në trup, të cilën e ka veshur pa reçipeta duke ekspozuar gjoksin që i dallohet lehtësisht nën të.

Fotot bukuroshja seksi i ka bërë publike në Instastory, e me siguri mesazhet për këtë pamje provokuese do të kenë qenë të shumta…

Te plote e gjeni ne Panoramaplus.al:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/franceska-jace-pozon-pa-recipeta-te-gjithe-syte-tek-gjoksi-i-saj-fotot/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBerisha bën paralajmërimin e fortë për Ramën: Paktin me Greqinë e miraton vetëm nëse kalon mbi trupat tanë
Artikulli tjetërÇ’ndodhi në seancë? Deputetja e LSI flet për fyerje dhe denoncon: Ngacmime seksiste në Kuvend

S'KA KOMENTE

Comments are closed.