FOTOT/ Ç’la pas grushti i shtetit, si u shkatërrua Parlamenti i Turqisë

| 8:13
SHPËRNDAJE

Mëngjesi i sotëm ka nxjerrë në pah pasojat e grushtit të shtetit në Turqi. Omer Çelik, kryenegociatori i Turqisë me BE me një postim në profilin e tij në Twitter ka ndarë me ndjekësit foto nga parlamenti i Turqisë dhe si u katandis ai pas luftës së mbrëmshme.

“Kombi ishte subjekt i një sulmi armik të pabesë armik, që tregoi tradhtinë e tyre ndaj moralit dhe uniformave që mbajnë. Armikut iu dha përgjigja e duhur dhe ende do vazhdojë të bëhet”- shkruan ai.

celik3 celik2 celik1 celik

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.