FOTO/ Puthje dhe përqafime të zjarrta, paparacët kapin “mat” poshtë shtëpisë Alegrin

Aug 18, 2021 | 15:17
SHPËRNDAJE

Disa i shihnin në krizë, por pas 4 vitesh Masimiliano Alegri dhe Ambra Anxhliolini janë më të dashuruar se kurrë. E përjavshmja italiane “Chi” i ka fotografuar në një bar në Torino, më konkretisht poshtë shtëpisë së trajnerit të Juventusit duke ngrënë mëngjes dhe duke shkëmbyer disa puthje dhe përqafime.

ALEGRI

Së bashku që nga viti 2017, Ambra Anxhliolini dhe Masimiliano Alegri kanë preferuar që të jetonin një dashuri diskrete larg rrjeteve sociale.

ALEGRI 1

Në Torino, Alegri dhe partnerja e tij po shijojnë momentet e tyre duke shkëmbyer puthje duke përforcuar edhe më shumë marrëdhënien e tyre.

ALEGRI 2

AMBRA ANXCHIOLINI

AMBRA ANXCHIOLINI 1

AMBRA ANXCHIOLINI 2

PANORAMASPORT.AL

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura