FOTO/ Georgina Rodrigez nuk përmbahet, ekspozon të pasmet e saj bombastike dhe “tërbon” ndjekësit

| 11:00
SHPËRNDAJE

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xhorxhina Rodrigez njihet për format e saj perfekte, të cilat i ekspozon shpesh.

xhorxhina1

Bukuroshja spanjolle ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale, kjo për shkak se është në krahët e njërit nga lojtarët më të mirë në histori të futbollit.

Xhorxhina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese prej saj.

XHORXHINA

Së fundmi ajo është bërë pjesë e një reviste portugeze, ku në kopertinën e saj shihet partnerja e sulmuesit të Juventusit, teksa shfaq linjat e saj, por vëmendjen e të gjithëve e tërheqin të pasmet e saj bombastike, të cilat kanë “çmendur” ndjekësit e saj.

xhorxhina 6

xhorxhina

xhorxhina

xhorxhina

xhorxhina4

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.