Fitoi Sanremon, Berisha ka një mesazh të fortë për Ermal Metën

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka qene nder te paret nga politika qe ka reaguar me nje urim per triumfin e arritur nga kantautori shqiptar, Ermal Meta, i cili fitoi garen e forte te Sanremos.

metaermal

Postimi i Berishes 

Ermal Meta ngadhenjeu ne festivalin e Sanremos!
Ky eshte triumfi me i fuqishem ne jeten e ketij festivali. E fitoi nje i huaj dhe nje kengetar qe padrejtesisht po e skualifikonin per te mos fituar.

Nje urim te perzemert fitimtarit miq, per suksesin e jashtezakoneshem. Urime!! sb

Te lidhura

 

1 KOMENT

Comments are closed.