Erdhi në jetë ditën e tërmetit, vogëlushja që nuk ‘gjeti’ shtëpinë e saj tani jeton me nënën në hotel

| 15:07
SHPËRNDAJE

bebja termet

Në foton më lart, vogëlushja që shikoni në krahët e nënës së saj erdhi në jetë pikërisht ditën e tërmetit, më 26 nëntor, i cili mori shumë jetë njerëzish. 

Ajo tani ndodhet në hotel pasi shtëpia e saj është shkatërruar, raporton tch. Fatmirësisht nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Deri sot, zyrtarisht janë konfirmuar 51 persona të vdekur dhe 913 persona të plagosur.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.