Elhaida Dani ikën në kontinent tjetër, provon suksesin në Australinë e largët

SHPËRNDAJE

Kohët e fundit, këngëtarja Elhaida Dani ka qenë e angazhuar me turin e saj nëpër vende të ndryshme të botës, për shfaqjen ‘Katedralja e Parisit’. Për shkak të gjithë angazhimeve, Elhaida është shkëputur disi nga muzika dhe kanë munguar produktet muzikore prej saj.

elha

Megjithatë, duket se këngëtarja shumë shpejt do të rikthehet me një projekt të ri, madje me një bashkëpunim. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar një video të shkurtër, shkëputur nga kënga që pritet të publikohet në tetor.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/elhaida-dani-iken-ne-kontinent-tjeter-provon-suksesin-ne-australine-e-larget/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.