“Edi Veliaj dhe Erion Rama nga sevdaja e madhe që kanë për njëri tjetrin”- Vasili nxjerr urimet për Luiza Gegën: Kur vjen puna te burgu kryeministri…

Aug 21, 2022 | 8:20
SHPËRNDAJE

Deputeti i Partisë së Lirisë ka ironizuar kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj për urimet për titullin e atletes shqiptare Luiza Gega.

vasili1

Vasili shprehet se ata bëjnë urime pa lëvizur asnjë gërmë në krahasim me njëri tjetrin ndërsa ka postuar edhe fotot e statuseve të tyre në rrjetet sociale.

Ragimi i plotë i Petrit Vasilit

Po sa te trashe jane keta te dy, Edi Veliaj me kete Erion Ramen sa qe, nga sevdaja e madhe per njeri tjetrin, edhe urimin per Luiza Gegën ne FB e bejne fix njelloj pa levizur germa.

Uf….na e shpifën me gjithe kete sevda per njeri tjetrin

Dreq o pune, se kur vjen muhabeti te burgu ky KM e tradhton dashurine, të lë xhenazen dhe thote se: eshte individuale pergjegjesia.

Shihini vetë fotot dhe mbani gazi te mos ju shqyeje brinje

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura