E akuzuan për prishje martese, Rita Ora u mbyll gojën dhe tregon të dashurin e vërtetë

SHPËRNDAJE

Ditën e djeshme Rita Ora është kryqëzuar nga fansat pas publikimit të disa fotove në krahë të boksierit të njohur  Conor McGregeor.

Të gjithë menduan se Rita kishte nisur një romancë me boksierin dhe menjëherë kanë nisur ta kritikojnë duke i kujtuar se ai është i martuar.rita-2

Por bukuroshja me origjinë shqiptare nuk i ka lejuar të spekulojnë mbi “ndershmërinë” e saj duke postuar një foto në profilin e saj të Instagramit, teksa shihet në krahët e Muzikantit Andreqw Watt, me të cilin ka thuajse një vit lidhje por deri më tani nuk kishte preferuar ta bënte publike.

Untitled

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.