“Borën e duam në çdo…”, Bledi Mane shfaqet krah moderatores dhe e komplimenton

May 25, 2023 | 21:18
SHPËRNDAJE

Gazetari dhe ish-banori i BBV II, Bledi Mane, ka postuar sëfundmi një fotografi në Instagram, ku shfaqet krah moderatores Bora Zemani.

xkkzxz

Krahas fotos Mane ka bërë edhe një compliment për moderatoren, ku shkruan “Borën e duam në çdo stinë!”.

Kujtojmë se Bora Zemani vijon të jetë në një lidhje dashurie me ish-banorin e Big Brother VIP I, Donald Veshajn.


View this post on Instagram

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura