Anna Lika flet për sherrin me Rudina Dembacajn: Jemi zënë shumë keq…

SHPËRNDAJE

Ato janë dy prej aktoreve më të njohura e më të komentuara nga publiku shqiptar. gjithashtu që të dyja ndiqen nga një numër i madh fansash në llogaritë e tyre në rrjetin social “Instagram”.

anna rudina

Është fjala për Anna Likën dhe Rudina Dembacajn, të cilat janë edhe dy mikesha mjaft të mira. Por ditën e sotme Anna i ka habitur të gjithë kur një fans e ka pyetur në lidhje me Rudina Dembacajn.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/anna-lika-flet-per-sherrin-me-rudina-dembacajn-jemi-zene-shume-keq/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.