Ambasada jep emrat: Dy të rinjtë shqiptarë që humbën jetën në Genova

SHPËRNDAJE

Ambasada shqiptare ne Itali ka konfirmuar viktimat shqiptarë ne tragjedine e Genovas te marten.

edi bokrina2 viktimaa

“Ambasada po ndjek me autoritetet italiane lajmin e rende per humbjen tragjike te jeteve te dy te rinjve shqiptare Marjus Djerri dhe Edi Bokrina ne aksidentin tragjik ne uren Morandi ne Genova.

Duke u shprehur ngushellimet e sinqerta familiareve te viktimave Ambasada eshte ne dispozicion te te afermeve per te gjithe asistencen e nevojeshme”, thuhet ne postimin e saj.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.