Aktori i famshëm përplas adoleshentin me makinë, 19-vjeçari i kërkon… (FOTO)

SHPËRNDAJE

Aktori i famshëm Ashton Kutcher ka përplasur aksidentalisht me makinë një adoleshent. Ngjarja ka ndodhur të martën, por që sot është bërë i ditur lajmi nga mediat e huaja.

ashton_kutcher

19-vjeçari Leo Marenghi është i riu, të cilin e aksidentoi Ashton. Për “E!News”, adoleshenti ka thënë se në momentin që ndodhi aksidenti ai po shkonte në një shkollë në Los Angeles për të marrë fëmijët që kishte nën kujdes, pasi punonte si dado.

“Ai po dilte nga një rrugë në Sunset Bronson Studios dhe ishte një mur që e bllokonte të shihte. Sapo më vuri re, ishte tepër vonë dhe më goditi”, rrëfeu Marenghi.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/aktori-i-famshem-perplas-adoleshentin-me-makine-19-vjecari-i-kerkon-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.