18 foto që tregojnë se magjia e dashurisë tek këta çifte të moshuarish nuk është shuar ende

Apr 6, 2021 | 23:48
SHPËRNDAJE

Dashuria e të moshuarve ndryshon nga ajo e ‘romantikëve’ të rinj: është më shumë e përqendruar në shijimin e momentit dhe mbështetjen e njëri-tjetrit.

Fotografia me qendër në Londër, Sujata Setia, e dëshmon këtë duke krijuar sete të mrekullueshme fotografike të çifteve të moshuara, shkruan “Bright Side”.

cifti i te moshuarve (1) cifti i te moshuarve (10) cifti i te moshuarve (9) cifti i te moshuarve (8) cifti i te moshuarve (7) cifti i te moshuarve (6) cifti i te moshuarve (5) cifti i te moshuarve (4) cifti i te moshuarve (3) cifti i te moshuarve (2) cifti i te moshuarve (18) cifti i te moshuarve (17) cifti i te moshuarve (16) cifti i te moshuarve (15) cifti i te moshuarve (14) cifti i te moshuarve (13) cifti i te moshuarve (12) cifti i te moshuarve (11)

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.