“West Side Family” bëhet sërish 3, ja cili këngëtar do t’i bashkohet grupit

SHPËRNDAJE

Teksa kanë kaluar 3 vite nga ndarja nga jeta e Dr. Florit, miqtë e tij Armir Shahini dhe Landi Hysi ende e u kujtojnë me mall. Madje që pas vdekjes së tij, Landi dhe Armiri e patën të vështirë që të merreshin me grupin, duke e lënë disi “pas dore” West Side Family.

landi-663x376

Por së fundmi ishte Landi ai që ka dhënë lajmin e gëzueshëm për fansat. Ai ka postuar një foto në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me Armirin dhe vëllain  e Dr. Florit, Alban Kondi.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/west-side-family-behet-serish-3-ja-cili-kengetar-do-ti-bashkohet-grupit/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.