VIDEO/ Zvarritej korridoreve të hotelit dhe përgjonte çiftet që bënin seks, arrestohet 28-vjeçari

SHPËRNDAJE

Një burrë u kap duke u endur korridoreve të një hoteli, e duke regjistruar tingujt e çifteve që bënin seks në dhomat e tyre.

Ngjarja ndodhi në Kinë, ndërsa burri, një 28-vjeçar, u kap nga një çift, të cilët dëgjuan zhurma jashtë derës së dhomës së tyre.

0_Perv-Filmed-Sneaking-Around-Hotel-To-Hear-Couples-Romp

Nga pamjet e kamerave të hotelit, u pa më pas burri duke u zvarritur nëpër korridore e duke nxjerrë celularin dhe duke e vendosur afër derës, për të regjistruar audiot që vinin nga dhoma. Pas denoncimit të çiftit dhe pamjeve të kamerave të hotelit, burri u arrestua.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.