VIDEO/ Panik në “Australia Open”, vajzës i bie të fikët gjatë turneut

Jan 20, 2022 | 3:30
SHPËRNDAJE

Turneu i tenisit “Australia Open”, ka nisur dhe priten shumë emocione në këtë eveniment. Megjithatë jo gjithçka ka nisur mirë në tokën e kangurëve.

tenis

Gjatë ndeshjes me spanjollit Delbonis dhe spanjollit Martinez, një vajze që mblidhte topat e lojës, i ra të fikët. Besohet se shkak ishin temperaturat e larta, që kanë kapur mbi 30 gradë në Australi këtë javë. Sportistët ndalën lojën dhe i erdhën menjëherë në ndihmë asaj.

Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura