VIDEO/ Ndërpritet konferenca e Murinjos, lojtarët e Romës i japin portugezit një dush me… shampanjë

May 26, 2022 | 0:23
SHPËRNDAJE

Pas fitores përballë Fejnordit dhe festës së trofeut, trajneri i Romës, Zhoze Murinjo, iu drejtua dhomës së konferencës, për të thënë fjalët e tij pas ndeshjes.

Duket se kjo konferencë nuk shkoi ashtu siç 59-vjeçari e priste, pasi lojtarët e tij menduan t’i bënin një “surprizë”.
Nga pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”, shikohet se si futbollistët verdhekuq shkojnë dhe i bëjnë një dush me shampanjë Murinjos.
PANORAMASPORT.AL
© Panorama.al

Te lidhura