VIDEO/ Momentet e sikletshme në konferencë të zv.ministrit me koronavirus, edhe një deputet rezulton pozitiv në Iran

| 9:47
SHPËRNDAJE

5e553380fee23d67984da1c8

Një ditë para se ai të pranonte se doli pozitiv ndaj testit për koronavirusin, Iraj Harirchi filloi të djersitej gjatë një konference për shtyp të hënën.

Bëhet fjalë për zëvendësministrin e Shëndetësisë së Iranit për të cilin orët e fundit është publikuar kjo video që tregon se si ai fshin djersët gjatë konferencës dhe duket në gjendje jo të mirë.

Zëvendësministri dhe një deputet kanë testuar pozitiv ndaj testit për koronavirusin, kur vendi po përpiqet të përmbajë të frenuar shpërthimin e virusit që ka vrarë 15 persona deri tani. Irani është një nga tre pikat e nxehta jashtë Kinës që ka shkaktuar shqetësimin se virusi mund të kthehet në pandemi.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.