VIDEO/ Liverpuli e largoi nga skuadra, Karius gabon edhe në Turqi

SHPËRNDAJE

Loris Karius duket se është i destinuar që në futboll të bëjë gabime të njëpasnjëshme. Portieri gjerman edhe pse u mbështet maksimalisht nga drejtuesit e klubit të Liverpulit, në fund ata vendosën ta largonin në drejtim të skuadrës së Beshiktashit.

d84ca5815b8d980625ef456602c8625b-770x434

25-vjeçari u aktivizua në ndeshjen e djeshme përballë skuadrës së Burasporit dhe ka pësuar një gol në minutën e 86 që solli edhe barazimin e ndeshjes. Ky gol erdhi pasi mbrojtja u kap e papërgatitur, por nga specialistët e futbollit dalja që ka bërë Karius është cilësuar shumë e gabuar. Ndërkohë menjëherë kanë qenë edhe ironitë në lidhje me portierin teksa një përdorues i “Twitter-it” shkruan” Karius më mirë të bëhet një model ose një profesion tjetër.”

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDitët e fundit të plazhit, ja ku po pushojnë Ilir Beqaj dhe Klajda Gjosha
Artikulli tjetërEkzekutoi prindërit dhe motrën, rrëfehet i afërmi i 28-vjeçares: Kjo ishte arsyeja pse e kreu krimin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.